نمونه کارها

FARIN ANDISHE MANDEGAR

وب سایت گردشگری ولکام لند

هدف اصلی ولکام لند ایجاد ارتباط میان توریست ها و افراد محلی‌ست که این امر به انتقال تجربه و فرهنگ می انجامد. ولکاملند دارای ویژگی های نوینی است مانند قیمت گذاری هوشمند اقامتگاه‌ها می باشد که آن را به بک پلتفرم خاص تبدیل کرده‌است. در این پلت فرم سفر شما با استفاده از فعالیت ها و رویدادهای متفاوت دلنشین تر شده و در این بین تعاملات شما با دیگر فرهنگ‌ها نیز افزایش می یابد. صاحبان کسب و کار نیز می توانند خدمات و سرویس های خود را به مسافران ارائه نمایند.

فوتوزیلا

فوتوزیلا یک سرویس جامع ایرانیست که به شما کمک می کند از سایت های معتبر مانند شاتر استاک، 123RF و AdobeSt و... بدون نیاز به کارت‌های اعتباری خارجی یا حساب ارزی خرید نمایید، شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما و با انتخاب تصاویر مورد نظر یا ارائه لینک تصاویر مورد نظر بدون دردسر نسبت به خرید اقدام نمایید.

سومیت

سومیت یک پلتفرم کارآموزی است که ساخته شده تا به کارآموزان و صاحبان کسب و کار/شرکت ها / استادکارها کمک کند توسط یک روند ساده به یک دیگر متصل گردند، اگر شما یک دانشجو یا فرد فارق‌التحصیل می باشید و علاقمندید تا مهارت ها و توانایی های خود را در دوره کارآموزی افزایش دهید در این راه می توانید از سومیت استفاده نمایید تا فرصت های مورد نظر خود را بیابید. اگر شما نماینده یک شرکت / کسب و کار می باشید می توانید آگهی پذیرش کاراموز خود را در سومیت منتشر کنید یا آگهی ها و درخواست های خود را مدیریت کنیدو به بهترین گزینه را برای کارآموزی بیابید.

پرایور

پرایوری یک اپلیکیشن حمل و نقل خاص و نو با ایده ای خلاقانه، با تمرکز بر دو سوی سیستم های حمل و نقل آنلاین ( راننده و کارفرما) می باشد و به همه کاربران این امکان را می دهد تا از بستر فراهم شده بهترین بهره را ببرند. در این پلتفرم بعنوان یک راننده مهم نیست که آیا دارای وسیله نقلیه می‌باشید یا خیر و بعنوان کارفرما شما می‌توانید وسیله‌ی نقلیه خود را در اختیار راننده بگذارید یا راننده‌ای با ماشین دلخواه استخدام نمایید. پرایوری فقط یک تاکسی اینترنتی نیست بلکه به معنای استخدام کردن و استخدام شدن برای هدف موردنظر شماست.

Borderline Personality Disorder

Borderlinepersonalitydisorder.ir یک سایت دانش افزایی با هدف پخش و افزایش دانش در رابطه با BPD و کمک به افرادی که دچار این عارضه می باشند و افرادی که با دارندگان این عارضه ارتباط دارند، می باشد. مطالب و مقالات سایت همگی از منابع معتبر و به روز بر روی سایت قرار گرفته ‌اند و همچنین سایت دارای یک فروم می باشد که کاربران می توانند درباره مشکلات و راه حل ها و تجارب خود به تبادل نظر بپردازند.

LiNFArc

معماری و فعالیتهای اصلی LiNFA ، طراحی فضاهایی است که برای زیبا پسندان به صورت اختصاصی طراحی گشته و توجه ویژه ای به موضوع ادغام معماری و طراحی داخلی دارد. چنین رویکردی با سادگی خطوط، حجم و توجه به جزئیات مشخص شده است.

پارس کوریا

برند سازی شخصی خانم بهرو سلامت - وب سایتی برای معرفی فعالیت ها و رزومه کاری یک مدرس و مترجم زبان کره ای. حاوی وبلاگ جهت خبر رسانی و تبلیغات و همچنین دارای فرم های تماس و ارسال درخواست همکاری.

خیریه حضرت زهرا

طراحی و پیاده سازی وب سایت انجمن خیریه حضرت زهرا (س) به جهت استفاده برای اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های این انجمن و جلب و جذب کمک های خیرین از طریق فرم های کمک های داوطلبانه و حمایت مالی و کمک های نقدی، برای خدمت رسانی بهتر به نیازمندان تحت پوشش این خیریه.

فروشگاه لوازم آرایشی ژالان

طراحی وب سایت فروشگاهی ژالان. این سایت فروشگاهی برای عرضه و فروش محصولات آرایشی به کاربران به صورت عمده یا تک فروشی استفاده می شود. امانات ویژه ای برای کاربران خاص و خرید های عمده در این فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شده است. کنترل دقیق تاریخ انقضای محصولات نیز از اماکانات شاخص این سایت فروشگاهی می باشد.