اپلیکیشن موبایل

FARIN ANDISHE MANDEGAR

با همه‌گیر شدن اسمارتفون‌ها در سرار جهان، ارگان‌های مختلف ترقیب شده اند که سرمایه‌گذاری بزرگی بر بازار تلفن های همراه انجام دهند و از آنجایی که تکنولوژی تلفن‌های همراه مشترکان را به صورت دائمی به فضای مجازی و حیطه های  مورد علاقه آنها متصل ساخته است، شرکت‌ها و کسب وکارها  دارند به سمتی حرکت می‌کنند که تنها هدفشان فقط کاربران دسکتاپ نباشد و هرچه بیشتر به نیازهای مشتریان بالقوه خود در تمام پلتفرم‌ها می‌اندیشند.

فرانما با تکیه بر دانش و تجربه مهندسان خود در این زمینه، به سازمان‌ها وشرکت‌هایی که علاقه دارند از طریق نرم‌افزاز‌های تلفن همراه با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند کمک خواهد نمود تا به اهداف خود در این زمینه برسند. ما با استفاده از دانش خود در زمینه نرم‌افزارهای تلفن همراه، نرم‌افزارهایی کاربردی، کاربر پسند و سریع را در پلتفرم‌های iOS و اندروید به صورت سفارشی  توسعه داده‌ایم.

در دوران حاضر که تکنولوژی در حال رسوخ در تمام عناصر جامعه است، یکی از مشکلات اساسی شرکت‌ها انتخاب بین دو پلتفرم قدرتمند حاضر در صنعت تلفن‌های همراه یعنی iOS و اندروید می‌باشد که این معضل گریبانگیر توسعه‌دهندگان نیز شده است، اما نکته مهم این است که این دو پلتفرم موجود خلاقانه ترین پلتفرم‌های موجود برای توسعه یک نرم‌افزار می‌باشند، که ما در فرانما به شما کمک خواهیم کرد از پتانسیل این دو پلتفرم به بهترین شیوه برای گسترش کسب‌و‌کارتان استفاده نمایید.

توسعه برنامه iOS

تیم ما در فرانما کمک می‌کند تا ایده خود را پرورش دهید و برنامه سفارشی خود را با نام کسب‌وکارتان با استفاده از تجربه کاربری کاربرپسند و با توجه به استراتژی کسب‌وکارتان روانه بازار سازید. ما توانایی ساخت برنامه iOS  را چه با swift, objective-c, ARKit2, UIKit, CoreData, Dynamic back-end یا API های کاستوم باشد را داریم و می‌دانیم چگونه باید یک نرم‌افزار موفق را توسعه داد.

توسعه برنامه Android

ما ایده برنامه اندرویدی شما را به یک محصول قوی و کاربردی از لحاظ مهندسی تبدیل خواهیم نمود. که به بهترین شکل در دستگاه‌های اندرویدی کار خواهد کرد وانتظارات شما و کاربرانتان را برآورده می‌نماید. ما توانایی ساخت برنامه‌های اندرویدی را چه با material design, Java, Kotlin, Jetpack, dynamic back-end یا API  های کاستوم را دارا هستیم و از دانش خود برای ساخت یک نرم افزار کاربردی و زیبا برای نتیجه گیری شما در بازار استفاده خواهیم کرد