طراحی گرافیکی

FARIN ANDISHE MANDEGAR

آنچه ما طراحی می‌ کنیم بازتابی مستقیم از برند شماست. در فرانما ما هدف خود را بر هم سویی و هم جهت کردن تجربه شما و طراحی خودمان قرار داده‌ایم،  ابتدا سبک و شیوه مناسب شما را انتخاب و یک پلان طراحی می کنیم و سپس داستان مصور برند شما را به گونه‌ای که پیامتان را به روشنی منتقل نماید بازگو می نماییم و با در نظر گرفتن تصویر کسب وکارتان در ذهنمان، برای شما طرح‌هایی جدید، قوی و منحصربفرد به ارمغان می آوریم. این امر در انتها باعث می‌گردد یک بستر بصری مناسب و عالی برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود داشته باشید.

 

آیا نیاز به طراحی لوگو، آرم و نشان تجاری، طراحی خلاقانه بروشور تبلیغاتی و بازاریابی، طراحی کارت ویزیت خاص، طراحی ست اداری،‌ طراحی بنر تبلیغاتی، طراحی گیف تبلیغاتی، طراحی بنر متحرک و یا طراحی قالبِ نامه های الکترونیک دارید؟ طراحان گرافیک وتبلیغات ما با تکیه بر تجربه و توانمندی‌های خود و در نظرگرفتن تصویری که در ذهن شماست و تصویری که از نظر طراحان گرافیک برای شرکت شما مناسب است، طرحی بی بدیل برای هرچه بیشتر موفق شدن کسب وکار شما خلق می‌نمایند.

 

آنچه ما در فرانما خلق می‌کنیم کمی بیشتر از یک طرح‌ چاپ شده است؛ ما به طرح‌ها شخصیت می‌بخشیم و از هویت آنها برای هرچه موفق‌تر شدن شما استفاده خواهیم کرد. این طرح‌ها که ابزار آموزشی و تبلیغاتی نیز هستند به گونه‌ای طراحی می شوند که محبوبیت شما را افزایش دهند. ما طراحی گرافیک و تبلیغات شما را به گونه‌ای انجام می دهیم که بینندگان و خوانندگان آنها، به مشتریان شما تبدیل شوند.