برنامه هیبرید

FARIN ANDISHE MANDEGAR

ابزارها و تکنولوژی های استفاده شده در توسعه برنامه هیبرید

متخصصان ما از توسعه دهندگان وب سایت، طراحان توانمند که در یک تیم برای ارائه راه حل مناسب کسب و کار شما تشکیل شده اند. در این راه از تکنولوژی‌های زیر استفاده می‌نماییم.

 • X

  HTML5

  HTML5 آخرین نسخه زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language است که کد آن صفحات وب را توصیف می کند. در واقع سه نوع کد وجود دارد: HTML، که ساختار را فراهم می کند؛ Cascading Style Sheets (CSS)، که ظاهر امر را نشان می‌دهد؛ و جاوا اسکریپت، که باعث عمل کردن اجزای سایت می گردد. HTML5 طراحی شده است تا تقریبا همه چیزهایی را که می خواهید برای انجام آنلاین بدون نیاز به نرم افزار اضافی مانند پلاگین های مرورگر ارائه کند. HTML5  همه کار را از انیمیشن تا برنامه ،از موسیقی تا فیلم را اجرا می‌کند و می تواند برای ساخت برنامه های فوق العاده پیچیده ای که در مرورگر شما اجرا می شود استفاده شود .

 • C

  AngularJS

  AngularJS یک فریم‌ورک متن باز Model-View-Controller است که شبیه به فریم‌ورک جاوا اسکریپت است. Angular JS احتمالا یکی از پرطرفدارترین فریم‌ورک‌های وب است که امروزه موجود است. این فریم‌ورک عمدتا برای توسعه برنامه های کاربردی تک صفحه‌ای استفاده می‌شود. گروهی از توسعه دهندگان از گوگل خود این فریم‌ورک را توسعه داده‌اند. با توجه به حمایت جدی گوگل و یک انجمن گسترده توسعه دهندگان، این چارچوب همیشه به روز می شود. 

 • n

  React Native

  React Native یک فریم‌ورک جاوا اسکریپت برای نوشتن برنامه های کاربردی تلفن همراه برای iOS و Android است. این فریم‌ورک  بر اساس React ، کتابخانه جاوا اسکریپت فیس بوک ساخته شده که برای  ساخت رابط های کاربری، اما به جای مرورگر، سیستم عامل موبایل را هدف قرار داده است. به عبارت دیگر، توسعه دهندگان وب اکنون می توانند برنامه های کاربردی موبایل را به صورت بومی توسعه دهند،  راحتی یک کتابخانه جاوا اسکریپت ویژگی است که ما از قبل می دانیم و دوست داریم ، علاوه بر این ، به دلیل اینکه اکثر کد هایی که می نویسید را می توان در بین سیستم عامل ها به اشتراک گذاشت ، React Native باعث می شود تا هم برای اندروید و هم iOS به طور همزمان یک نرم‌افزار توسعه یابد.

 • a

  Ionic

  فریم‌ورک یونیک یک ابزار منبع باز برای ساخت برنامه های کاربردی موبایل و دسکتاپ با کیفیت بالا با استفاده از فن آوری های وب (HTML، CSS و جاوا اسکریپت) است. آخرین نسخه این فریم‌ورک، به نام Ionic 3 یا به سادگی "یونی"، بر روی Angular ساخته شده است . چارچوب یونیک بر تجربه ظاهری کاربری ، یا تعامل رابط کاربری یک برنامه (کنترل، تعامل، حرکات، انیمیشن ها) متمرکز است . یادگیری آن آسان است و به راحتی با دیگر کتابخانه ها یا فریم‌ورک ها مانند Angular یا با استفاده از یک اسکریپت ساده ظاهر را نیز بسازید.

 • F

  Backbone JS

  Backbone.js یک کتابخانه جاوا اسکریپت با رابط RESTful JSON است و بر اساس پارامتر طراحی برنامه کاربردی Model-view-presenter (MVP) است. backboneJS به عنوان یک کتاب خانه سبک شناخته شده است ، زیرا تنها وابستگی آن به یک کتابخانه جاوا اسکریپت، Underscore.js و همچنین jQuery برای استفاده از کتابخانه کامل است. این برنامه برای توسعه برنامه های کاربردی وب تک صفحه‌ای طراحی شده است و از بخش های مختلف وب پشتیبانی می کند برنامه های کاربردی (مانند چندین کلاینت و سرور) همگام سازی شده اند. BackboneJS توسط جرمی اشکناس توسعه داده شد و در تاریخ 13 اکتبر 2010 منتشر شد .

 • L

  Drupal

  دروپال یک فریم‌ورک مدیریت محتوای آزاد و متن باز است که در PHP منتشر شده و تحت مجوز GNU General Public License توزیع شده است. دروپال یک فریم‌ورک back-e nd را برای حداقل 2.3 درصد از تمام وب سایت ها در سراسر جهان فراهم می کند - از وبلاگ های شخصی تا سایت های شرکت های بزرگ، سیاسی و دولتی. سیستم ها همچنین از دروپال برای مدیریت دانش و همکاری تجاری استفاده می کنند. دروپال همچنین خود را به عنوان یک فریم‌ورک برنامه کاربردی وب معرفی می کند. در مقایسه با چارچوب های قابل توجه دروپال بیشترین الزامات مورد قبول برای چنین فریم‌ورک های وب را برآورده می کند.

 • p

  Magneto

  Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک است که بر مبنای تکنولوژی متن باز ساخته شده است، و به تجارتگران آنلاین  یک سیستم سبد خرید انعطاف پذیر ارائه می دهد و همچنین امکان کنترل ظاهر، محتوای و عملکرد فروشگاه آنلاین خود را به آنها می‌دهد. Magento بازاریابی قدرتمند، بهینه سازی موتور جستجو، و ابزار مدیریت کاتالوگ را ارائه می دهد. Magento یکی از بهترین پلتفرم های تجارت الکترونیک است که امروزه از نسخه های مجازی محلی پشتیبانی می کند و سیستم های مبتنی بر SaaS بزرگ و گسترده ای را در بر می گیرد. مگنتو به سه سطح کسب و کار می پردازد ؛کسب و کار کوچک، بازار متوسط ​​و شرکت ها.

 • v

  WordPress

  وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا رایگان و  منبع باز (CMS) مبتنی بر PHP و MySQL است. امکانات آن شامل معماری پلاگین و یک سیستم قالب است.که این امکانات بیشتر مربوط به وبلاگ نویسی می‌باشد، اما از سایر انواع محتوای وب شامل لیست های سنتی و انجمن های سنتی، گالری های رسانه ای و فروشگاه های آنلاین نیز پشتیبانی می کند. WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت وب سایت هاست که مورد استفاده‌ی بیش از 60 میلیون وب سایت است که شامل 30.6٪ از 10 میلیون وب سایت از آوریل 2018 است. وردپرس نیز برای دامنه های کاربردی دیگر مانند سیستم های نمایش پویا (PDS) استفاده می‌شود.

 • u

  VueJS

  VueJS یک فریم ورک پیشرفته جاوا اسکریپت با کد منبع باز برای توسعه  رابط کاربر است. و یکی از محبوب ترین فریم ورک ها برای ساده سازی توسعه وب است. VueJS عمدتا با لایه باز ارائه می شود. این می تواند به راحتی به پروژه های بزرگ برای توسعه داخلی یکپارچه مورد استفاده قرار گیرد. یک کارمند سابق گوگل ایوان شما VueJS را ایجاد کردید . انتشار اولین نسخه در فوریه 2014 انجام شد. تعداد ستاره های VueJS در رتبه بندی GitHub بیش از 65،000 می‌باشد، که نشان دهنده محبوبیت فوق العاده VueJS می باشد.

 • J

  CSS

  سی‌اس‌اس در کنار اچ‌تی‌ام‌ال هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است  سی‌اس‌اس از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود.

 • c

  Laravel

   Laravel یک چارچوب متن باز پی اچ پی (PHP) است که توسط تیلور اوتول، برای توسعه نرم‌افزارهای وب بر پایه معماری مدل-نما-کنترل‌گر(MVC) و چارچوب سیمفونی طراحی شده‌است.

  بعضی از ویژگی‌های لاراول به صورت ماژولار و بسته‌بندی شده ارائه شده‌است. در مارس ۲۰۱۵، لاراول به عنوان معروف‌ترین فریم ورک php شناخته شد.کدهای باز لاراول بر روی گیت‌هاب میزبانی می‌شود و تحت لیسانس MIT License ارائه شده‌است.