خدمات فضای ابری و ارسال اعلان

FARIN ANDISHE MANDEGAR

ابزارها و تکنولوژی های استفاده شده در توسعه و ارسال اعلان و فضای ابری

متخصصان ما با علم به بهترین فناوری های موجود ارسال نوتیفیکیشن در نظر دارند بهترین راه حل برای پروژه ی شما را ارائه نمایند. در این راه از تکنولوژی‌های زیر استفاده می‌نماییم.

 • N

  AWS

  Amazon Web Services (AWS) یک پلتفرم جامع و پیشرفته  محاسباتی ابری است که توسط آمازون ارائه شده. این سرویس ترکیبی از زیرساخت را به عنوان سرویس (IaaS)، پلت فرم به عنوان یک سرویس (PaaS) و بسته نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) ارائه می دهد. محاسبات ابری بر اساس تقاضای تحویل قدرت محاسبه، ذخیره سازی پایگاه داده، برنامه های کاربردی و سایر منابع فناوری اطلاعات از طریق پلت فرم خدمات ابری به صورت آنلاین قابل سفارش می باشند.

 • W

  Heroku

  Heroku یک پلت فرم ابری به عنوان یک سرویس (PaaS) است که از چندین زبان برنامه نویسی پشتیبانی می کند. Heroku، اولین سیستم عامل ابری است که از ژوئن سال 2007 در حال توسعه بوده و تنها از زبان برنامه نویسی Ruby پشتیبانی می نمود، اما اکنون از Java، Node.js، Scala ، Clojure، Python، PHP و Go نیز پشتیبانی می کند. به همین دلیل، گفته می شود که Heroku  یک پلت فرم چندگانه است، زیرا ویژگی های آن برای برنامه نویسان در ساخت، اجرا برنامه های کاربردی به شیوه ای مشابه در بیشتر زبان ها وجود دارد.

 • O

  Firebase

  Firebase یک پلت فرم توسعه برنامه است که ابزارهای یکپارچه را برای کمک به شما در ساخت، رشد و کسب درآمد از برنامه های مورد توسعه خودتان فراهم می کند . SDK Firebase امکان دسترسی به سرویس های Firebase را به شیوه بصری در چندین سیستم عامل فراهم می کند. بسیاری از اجزای Firebase منبع باز هستند تا سطح شفافیت بیشتری را ارائه دهند و به توسعه دهندگان در GitHub کمک کنند .

 • S

  GoogleAE

  Google App Engine (اغلب به نام GAE یا به سادگی App Engine) یک فریم‍‍ ورک وب و پلت فرم محاسبات ابری برای توسعه و میزبانی برنامه های وب در مراکز داده مدیریت شده توسط گوگل است. برنامه های کاربردی sandbox هستند و اجرا می شوند در سراسر سرور های متعدد . موتور برنامه scali ng را برای برنامه های وب فراهم می کند، زیرا تعداد درخواست ها برای یک برنامه افزایش می یابد، موتور برنامه به طور خودکار منابع بیشتری را برای برنامه وب تخصیص می دهد تا تقاضای اضافی را مدیریت کند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 • l

  PushWoosh

  PushWoosh  یک سرویس ارسال اعلان برای پلتفرم‌ها و دستگاه های مختلف است. PushWoosh تعداد زیادی طرح و امکانات متنوع را با قیمت های متنوع براساس نیازهای کاربر پیشنهاد می‌دهد و از طرفی API  پوش‌وش به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد امکانات PushWoosh را با دیگر نرم افزارها ترکیب نمایند کارهایی از قبیل ساخت پیام، ثبت و حذف دستگاه.

 • t

  Urban AirShip

  راهکارهای بازریابی دیجیتالی با تمرکز بر موبایل و دستگاه‌های قابل حمل در پلتفرم‌های متنوع بسیار وابسته به ارسال اعلان، بازاریابی براساس موقعیت مکانی و بررسی قشر هدف می‌باشد. اگر شما نیز قصد دارید وارد این فضای رقابتی شوید می‌توانید این کار را با Urban Airship آغاز کنید با استفاده از این پلتفرم می‌توانید به قشر هدف خود از راه های متنوع مانند پیامک، ایمیل و دیگر راه ها دسترسی یابید و با کاربران خود به تعامل بپردازید.