طراحی رابط کاربری

FARIN ANDISHE MANDEGAR

ابزارها و تکنولوژی های استفاده شده در توسعه رابط کاربری

متخصصان ما محصولات را با همکاری با مشتریان و کاربران طراحی می نمایند تا نیازهای کاربران را در محصولاتی که طراحی می نماییم در نظر گرفته شود. ما در این راه از تکنولوژی‌های زیر استفاده می‌نماییم.

 • i

  Photoshop

  برای چندین سال، فتوشاپ ابزار نهایی برای طراحی UI بود. از صفحات وب ساده تا برنامه های بومی پیچیده. Adobe Photoshop یکی از  ابزارهای طراحی  گرافیکی قدرتمند و دستکاری تصویر در تمام دوران است. هر هنرمندی از فتوشاپ برای انواع مختلف آثار از فوتوشاپ استفاده می کند و بعضی از آنها از فتوشاپ برای طراحی پوستر، پوشش مجله، کتاب، ویرایش تصاویر، اصلاح رنگ یا طراحی UI / UX استفاده می کنند. با آخرین بروزرسانی فتوشاپ، بسیاری از ابزارهای جدید برای ایجاد UI / UX Design به راحتی بدون انجام کارهای پیچیده به این نرم افزار اضافه گردید.

 • Y

  Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator یک نرم افزار کاربردی برای ایجاد نقاشی‌ها، تصاویر و آثار هنری با استفاده از یک رایانه ویندوز یا MacOS است. Illustrator ابتدا در سال 1987 منتشر شد و همچنان به صورت فواصل منظم به روز می شود و در حال حاضر به عنوان بخشی از Adobe Creative Cloud نیز موجود است. Illustrator به طور گسترده ای توسط طراحان گرافیک، طراحان وب، هنرمندان بصری و تصویرگران حرفه ای در سراسر جهان برای ایجاد آثار هنری با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. Illustrator شامل بسیاری از ابزارهای طراحی پیچیده است که می تواند زمان نیاز به ایجاد تصاویر را کاهش دهد.

 • Z

  InVision

  InVision نرم افزار نمونه سازی جامع است که از روند طراحی رابط کاربر برای برنامه های کاربردی تلفن همراه و دیگر انواع محصولات تعاملی دیجیتال پشتیبانی می کند. در حال حاضر یکی از بازیکنان عمده در بازار است، شاید به دلیل بهبود مستمر و گسترش کارایی که شرکت به محصول اضافه می کند و همچنین پشتیبانی قوی از طریق وبلاگ خود که طرح‌ها و داکیومنت‌های متنوعی را در مورد طراحی به اشتراک می گذارد.

 • P

  Flinto

  Flinto یک برنامه  انحصاری مک‌اواس  است که مورد استفاده طراحان در سراسر جهان برای ایجاد نمونه های تعاملی و متحرک از طرح های برنامه خود قرار میگیرد. نمونه سازی با Flinto  یکی از ضروری ترین مهارت ها برای طراحان UI / UX است. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد تا انتقال و تعاملات میکرو را ایجاد کند که بسیار دقیق عملکرد پروژه را نشان می دهد. قبل از اجرای نهایی یا ارائه پروژه، شما قادر به کامل کردن کار برنامه می باشید. کار با Flinto  به شما امکان کنترل بر هر جنبه ای از پروژه می دهد.

 • A

  After Effects

  از چند سال پیش، که After Effects یکی از محبوب ترین ابزارهای ایجاد انیمیشن برای طراحی رابط کاربر شد. جستجو برای AE در dribble هزاران نمونه از کارهای ساخته شده After Effects در این سایت را به معرض نمایش میگذارد. After Effects یک جلوه بصری دیجیتال، گرافیکی و متحرک را به برنامه ها می دهد و البته یکی از استفاده های این نرم افزار که توسط adobe systems  طراحی شده استفاده در فرآیند تولید تولید فیلم و  برنامه تلویزیون می‌باشد. که در این میان می توان آن را برای طراحی UI نیز استفاده نمود.  

 • p

  Sketch

  Sketch یک نرم افزار طراحی گرافیکی برای دنیای دیجیتال است. که داری ابزارهای قدرتمند و یک رابط کاربری زیبا می‌باشد. زیرا ساختن چیزهای زیبا باید یک کار لذت بخش باشد باشد نه یک وظیفه‌ی خسته کننده. Sketch از پر کردن ، مرز و سایه های مختلف در هر لایه پشتیبانی می کند. دارای عملیات بولین قدرتمند. تراز پیکسل هوشمند می‌باشد Sketch با داشتن ویژگی های قدرتمند ، رابط بصری و اکوسیستم افزونه گسترده ، به شما امکان می دهد بهترین اثر خود را ایجاد نمایید