موبایل تکنولوژی

FARIN ANDISHE MANDEGAR

ابزارها و تکنولوژی های استفاده شده در توسعه اپلیکیشن موبایل

متخصصان ما با اتکا به تجربه خود در استفاده از ابزارها و تکنولوژی های استفاده شده در توسعه برنامه های موبایل می توانند نرم افزارهای مورد نظر شما را توسعه بخشند و ما در این راه از تکنولوژی‌های زیر استفاده می‌نماییم.

 • s

  Swift

  Swift یک زبان برنامه نویسی قدرتمند و بصری برای macOS ، iOS، watchOS و tvOS است . نوشتن کد Swift تعاملی و سرگرم کننده است، نحو نوشتن کد مختصر و مفید است و Swift شامل ویژگی های مدرن است که توسعه دهندگان عاشق آن هستند. کدهای سویفت از پایه ایمن هستند اما به گونه‌ای مهندسی شده که نرم افزارهای نوشته شده توسط سوییفت بسیار سریع هم می‌باشند.

 • B

  Android SDK

  SDK آندروید (کیت توسعه نرم افزار) مجموعه ای از ابزار توسعه است که برای توسعه برنامه های کاربردی برای پلت فرم آندروید استفاده می شود. SDK آندروید شامل کتابخانه های مورد نیاز ، اشکال زدایی، شبیه ساز؛ مستندات مربوط به نرم افزار آندروید، رابط برنامه (API)، کد منبع نمونه و آموزش برای سیستم عامل آندروید. سیستم عامل های توسعه که با SDK سازگار هستند شامل سیستم عامل هایی مانند ویندوز (XP یا بالاتر)، لینوکس (هر توزیع لینوکس اخیر) و Mac OS X (10.4.9 یا بالاتر) است.

 • M

  Eclipse

  Eclipse یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) برای توسعه برنامه ها با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا و دیگر زبان های برنامه نویسی مانند C / C ++، Python، PERL، Ruby و غیره است. پلت فرم Eclipse که پایه ای برای Eclipse IDE از پلاگین ها تشکیل شده است و طراحی شده است که با استفاده از پلاگین های اضافی قابل گسترش است. با استفاده از جاوا توسعه یافته ، پلت فرم Eclipse می تواند برای توسعه برنامه های مشتریان مورد استفاده قرار گیرد ، محیط های یکپارچه توسعه و سایر ابزارها. Eclipse را می توان به عنوان یک IDE برای هر زبان برنامه نویسی مورد استفاده قرار داد که پلاگین آن در دسترس است.

 • b

  Java

  جاوا یک زبان برنامه نویسی رایانه ای با هدفی عمومی است که همزمان ، کلاس محور ، شی گرا است و به طور خاص طراحی شده است تا در حد ممکن وابستگی های اجرایی داشته باشد. این امر برای این در نظر گرفته شده است تا به توسعه دهندگان برنامه اجازه دهد "یک بار بنویسند ، در هر پلتفرمی اجرا نمایند" (WORA) ، به این معنی که کد جاوا کامپایل شده می تواند بر روی همه سیستم عامل هایی که جاوا را پشتیبانی می کنند بدون نیاز به کامپایل مجدد اجرا شود

 • D

  Objective-C

  Objective-C زبان برنامه نویسی اصلی پلتفرم اپل است که هنگام نوشتن نرم افزار برای سیستم عامل های OS X و iOS از آن استفاده می شود. این زبان برنامه نویسی مشابه زبان C  است و قابلیت های شی گرا و زمان اجرای پویا را برای توسعه دهندگان فراهم می کند Objective-C  امکاناتی مانند تعریف کلاس ها و روش ها را به امکانات زبان c اضافه نموده است. این زبان همچنین ضمن پشتیبانی از سطح پایه‌ای زبان ، برای مدیریت نمودار گرافیکی اشیاء نیز مناسب است و ضمن تایپ کردن می‌تواند مشکلات کد شما را تشخیص دهد و زمان رفع باگ شما را در زمان اجرا کاهش دهد.

 • w

  X-Code

   X-Code شامل هر چیزی است که برای ایجاد برنامه ای کاربردی برای همه سیستم عامل های اپل نیاز دارید. اکنون X-Code  از فضای رابط کاربری تیره نیز پشتیبانی می‌کند که کار را برای توسعه دهندگان راحت تر نموده است. ویرایشگر کد منبع به شما امکان می دهد تا کدها را ساده تر  تغییر داده یا پالایش کنید ، تغییرات منبع را در کنار خط مربوط مشاهده کنید ، و به سرعت جزئیات مربوط به تفاوت کد قبلی را مشاهده نمایید. با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها بتوانید کد خود را بنویسید. سریعتر نرم افزار را کامپایل کنید و باینری های کوچکتری را تولید کنید. تست ها را به سرعت پشت سر بگذارید و  حتی با تیم کوچک به امنیت هرچه تمام تر نرم افزار خود را توسعه دهید.